BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 7908094
nr 790 8094
Takarmatur
40-tal, höjd: 67
Kondition: mindre skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 november 2012
kl 19:27:44
10/11 21:46:09
12/11 18:11:06
200 kr